8 yaşından başlayarak öğrencileri STEM eğitimi ile tanıştırmak için sınıfta kullanılmak üzere tasarlanmış eğitim robotudur. VEX IQ öğretmen ve öğrencilere yaratıcı ve anlamlı bir öğrenme ortamı sunar.  On iki üniteden oluşan VEX IQ müfredatı ile öğrenciler temek mühendislik ve bilgisayar bilimleri kavramları ile tanışır. Öğrenciler yapısal parçaları bir araya getirerek istedikleri robotları ya da akıllı mekanizmaları herhangi bir alet kullanmadan yapabilirler.

VEX IQ Super Seti robotik ve STEM konularına kapsamlı bir giriş yapmanızı sağlar. Öğrenciler kendilerine tanıdık gelen Kumanda ile robotları hemen sürmeye başlayabilirler ya da Akıllı Sensörleri kullanarak robotlarını bağımsız olarak çalıştırabilirler. Clawbot IQ rehberi ile öğrenciler kolaylıkla ilk robotlarını yapabilir, birleştirmesi kolay parçalar ile hayal güçlerini sınırsız olarak kullanabilirler.

Billig rolex replica, sowohl robust als auch als klassischer replica uhren segler, und seine hervorragende Leistung ist zweifellos der erste Absatz von YACHT-MASTER, der 1992 eingeführt wurde, die von Basel-Welt 2012 vorgestellte ROLESIUm Platinum Magic Oyster Perpetual YACHT-MASTER, entsprechend der Ergonomie Tragekomfort und Zuverlässigkeit, die Entwicklung der neuesten Technologie zur Verbesserung des Riemens, der Schnalle und der äußeren Leistung von heute für jeden, der eine YACHT-MASTER-Uhr mitbringt.

Sınıfta ve robotik yarışmalarda kullanılmak üzere 12 yaşından büyük öğrenciler için tasarlanmış robot sistemidir. On iki üniteden oluşan EDR müfredatı temel mühendislik, robotik ve tasarım konularını kapsar. Ek olarak VEX ve Autodesk işbirliği ile hazırlanan müfredat ile robotik ve üç boyutlu tasarım konularını okulunuzun robotik programına entegre edebilirsiniz.

Programlama ve mekatronik eklerinden oluşan VEX EDR Süper Seti içindeki zengin mekanik ve sensörler ile öğrenciler karmaşık geribildirim mekanizmaları kurarak gelişmiş mühendislik ve tasarım projelerini hayata geçirebilirler. Mekatronik ve Programlama kitlerini bir araya getiren bu robot seti üstün bir robotik öğrenme ve yapma tecrübesi sağlar. Öğrenciler mekanik parçaları ve sensörleri kullanarak robotların geribildirimini arttırır ve gelişmiş mekanizmalar ve robotlar tasarlar.

Sehen Sie sich das offizielle Modell an: 116622. Dennoch verfeinert die Persönlichkeit Rolex YACHT-MASTER-Replik-Uhren oder Blau Perlmutt-Oberflächenstile vertreten, Oberflächendesign inspiriert vom blauen Ozean der Welt. Und erhöhen Sie den mit Leuchtstoff beschichteten Stundenmarker, die Oberfläche ist auf jeden Fall gut lesbar. Rolex fake ist sowohl im Segeldeck als auch in der eleganten Yachtclub-Lounge der ideale Begleiter.