Robot Bilim uzmanlık alanı robotik ve bilgisayar bilimleri olan yeni nesil bir eğitim şirketidir. Amacımız en inovatif, yeni ve kullanışlı robotik ve bilgisayar bilimleri donanım, yazılım ve öğrenme ortamlarını çocuklar, eğitimciler, eğitim kurumları ve ilgili diğer herkes ile tanıştırmaktır. Alanlarında dünyanın en saygın kuruşları arasında yer alan çözüm ortaklarımız ve dünya çapında kullanılan ürünlerimiz, öğrencilere ve eğitimcilere yüksek teknoloji konularında 21. Yüzyıl yetkinliklerini ve düşünce becerilerini kazandırır.

Il rolex orologi replica è progettato per coloro che pongono l’accento su funzioni utili, manipolazione senza sforzo, prestigio ed eleganza soprattutto. Lo SKY-DWELLER è dotato di un nuovo calibro, il 9001, un cronometro svizzero ufficialmente certi fi cato interamente sviluppato e prodotto da Rolex. Rolex ha introdotto il nuovo Rolex Rolex Datejust 41 Repliche Watch a Baselworld 2016 ed è stato attento a mantenere il familiare Rolesor – questo è il gergo Rolex per acciaio bicolore e oro – estetico che è allo stesso tempo immediatamente riconoscibile, uno status symbol in molti luoghi, eppure piuttosto datato. Per coloro che cercano un nuovo look eccitante, spostati.

Robotlar eğitim çağdaş sistemlerinin vaz geçilmez öğrenme araçları haline gelirken halen üç darboğaz noktası bu yüksek teknoloji araçlarının eğitim sistemlerine entegrasyonu için gecikmeler yaratmaktadır:

  • Robotlara erişimin sınırlı olması
  • Müfredat yetersizliği
  • Öğretmenler için mesleki gelişim fırsatlarının azlığı

Robot Bilim bu darboğaz noktalarına etkin bir şekilde müdahale etme yetkinliklerine sahiptir.

Robot Bilim daha iyi ve daha akıllı bir dünya için Robot ve Bilim yapar.